+48 32 3396901 pmms@jm.pl

IoT PMC KiT: zestaw startowy PMMS

Zestaw startowy startowy kłada się z pełnowartościowych urządzeń pozwalających na budowę w pełni sprawnego rozwiązania PMMS.

Zestaw startowy o nazwie IoT PMMC KiT ( KIT-PMC-5231-01 ) powstał z myślą o samodzielnym rozwijaniu przez Klientów instalacji PMMS a także pogłębianiu wiedzy przez integratorów zainteresowanych wykorzystaniem rozwiązań ICP DAS w swoich systemach SCADA.

W skład zestawu KIT-PMC-5231-01 wchodzą:

  • układ pomiarowy 1 fazowy z rodziny PM-3000 w ukłądzie jednofazowym, z czterema pętlami pomiarowymi i przekładnikami 60A;
  • koncentrator PMC-5231;
  • czujnik DL-100T485-W CR wilgotności powietrza i temperatury, z wbudowanym wyświetaczem;
  • zasilacz impulsowy;
  • śrubokręt, kartę SD i przełącznik, przewody.

W oparciu o zestaw startowy KIT-PMC-5231-01 można opanować wszystkie funkcje PMMS i przećwiczyć scenariusze wykorzystania środowiska IF-THEN-ELSE, wraz z udostępnieniem danych w chmurze.

Wraz z rozwojem pomysłu na praktyczne wykorzystanie PMMS zestaw KIT-PMC-5231-01ten można zainstalować w warunkach produkcyjnych i rozbudować o dokupione w dalszej kolejności elementy.

Unboxing, uruchomienie zestawu startowego a także przybliżenie środowiska Live-Demo znajdą Państwo na prezentowanej na stronie głównej w BAZIE WIEDZY.

Cena zestawu została przez producenta dobrana w taki sposób, że jego zakup jest korzystniejszy jak zakup pojedynczych elementów. Oszczędzają także Państwo na logistyce, gdyż wszystkie elementy znajdują się w jednej przesyłce.