+48 32 3396901 pmms@jm.pl

Premiera kompendium wiedzy o rozwiązaniu PMMS firmy ICP DAS

Wychodząc naprzeciw potrzebom polskich przedsiębiorców firma JM elektronik opracowała portal internetowy www.oszczedzaj-prad.pl poświęcony w całości idei oszczędzania energii elektrycznej poprzez precyzyjny monitoring i zarządzania zużyciem prądu w firmie.

PMMS czyli Power Monitoring&management Solution to rozwiązanie z dziedziny automatyki pomiarowej autorstwa światowego producenta, firmy ICP-DAS umożliwiające uruchomienie szeregu scenariuszy oszczędzania energii elektrycznej w przedsiębiorstwie.

Portal został tak opracowany, aby zawarte w nim informacje przydatne były zarówno menedżerom jak i inżynierom automatykom, energetykom czy szefom utrzymania ruchu.

PMMS (Power Monitoring&management Solution) to rozwiązanie godne uwagi zarówno kierownictwa firm konsumujących energię elektryczną jak menedżerów i inżynierów firm integratorskich, wdrażających systemy automatyki przemysłowej i SCADA.

W pierwszym przypadku PMMS umożliwia wdrożenie projektu, którego celem jest uzyskanie oszczędności energii w którkim czasie, w drugim przypadku PMMS umożliwia poszerzenie ofert własnej o nowe obszary zastosowania automatyki u Klientów końcowych.

Strona www.oszczedzaj-prad.pl dostępna także pod adresami www.pmms.pl i www.pmms.com.pl zawiera, oprócz opisów czy materiałów video, prezentację szeregu konkretnych urządzeń, które można wykorzystać do monitorowania zużycia energii oraz obsługi scenariuszy jej oszczędzania.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z zawartością portalu, a w razie pytań prosimy o kontakt, pod adresem email pmms@jm.pl