+48 32 3396901 pmms@jm.pl

Podczas tegorocznej edycji targów Automaticon 2019, odbywających się w dniach 26-29.03 w Warszawie, miała miejsce publiczna prezentacja kompletnego, działającego środowiska PMMS uruchomionego na potrzeby wystawy.

Rozwiązanie to cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających, którzy mieli możliwość porozmawiać na miejscu z naszymi inżynierami oraz zapoznać się z działającą instalacją złożoną z układów pomiarowych koncentratora oraz komputera przemysłowego na którym wyświetlane były dane na temat zużycia energii elektrycznej przez urządzenia ze stoiska firmowego.

Instalacja poszerzona była także o urządzenia z oferty ICP DAS przydatne w rzeczywistej eksploatacji w warunkach przemysłowych, a mianowicie switch Ethernetowy, czujnik temperatury wilgotności powietrza, konwerter Modbus/Ethernet, a także wyświetlacz 4,3″.

Duże zainteresowanie tematyką oszczędzania prądu, a co za tym idzie, środowiskiem PMMS, zainspirowało nas do stworzenia dedykowanego portalu www.oszczedzaj-prad.plna którym serdecznie Państwa witamy.