+48 32 3396901 pmms@jm.pl

Doświadczenie

Naszym Klientów wspieramy 30 letnim doświadczeniem gromadzonym podczas współpracy z wiodącymi firmami z Polski i ze świata. Komputery przemysłowe i automatyka nie mają przed nami tajemnic, podobnie jak elementy elektroniczne w zastosowaniach przemysłowych.

Stawiamy na transfer wiedzy

We współpracy z JM elektronik masz pewność, że podzielimy się z Tobą najnowszą wiedzą pozyskiwaną wprost od Producentów. Staramy się zostać technologicznymi partnerami naszych Klientów, wykraczając daleko poza obowiązki dystrybucyjne. Klientów wspieramy zespołem inżynierów aplikacyjnych, szkoleniami, programem wypożyczeń sprzętu oraz, w razie potrzeby, bezpośrednim transferem wiedzy od producenta.

Pomoc

W razie potrzeby pomocy nasi Klienci nie są pozostawiani sami sobie– niezależnie od tego, czy temat dotyczy problemów logistycznych czy trudności technicznych, zawsze jesteśmy gotowi do udzielenia wsparcia. Możesz na nas liczyć w zakresie diagnostyki i serwisu, opracowania metody rozwiązania problemu, identyfikacji zamienników, rozpoznania możliwości szybszego sprowadzenia partii towaru, czy zapewnienia dla Ciebie minimalnego zapasu magazynowego. Dla nas nie jesteś nigdy anonimowy.

Jakość i bezpieczeństwo

Pracujemy w oparciu o oficjalne umowy dystrybucji i przedstawicielstwa zapewniające oryginalne pochodzenie oferowanego asortymentu. Znajdziesz nas w publicznych rejestrach podmiotów uprawnionych do obrotu elektroniką. Stosujemy system zarządzania jakością certyfikowany na zgodność z ISO 9001:2015 i systemem zarządzania środowiskiem certyfikowanym na zgodność z ISO 14001:2015. Nasz nowoczesny system informatyczny zapewnia pełne traceability dla towarów przechodzących przez nasz magazyn. Na dostarczane produkty udzielamy gwarancji (zgodnie z OWS).

Zgrany zespół

Naszym Klientom zapewniamy nie tylko wsparcie inżynierskie, ale, co równie ważne, także handlowe – w tym możliwość zapewnienia specjalnych cen pod projekt, logistyczne (własne magazyny, własny dział zakupów) i produkcyjne (usługi EMS). Skorzystaj z możliwości jakie Ci daje zgrany zespół naszych specjalistów.

Twój zysk jest w naszym interesie

Z JM elektronik i zarobisz – gdyż we współpracy z nami wybierzesz rozwiązania, które zdystansują konkurencję – i zaoszczędzisz – pokażemy Ci jak maksymalnie skrócić czas wejścia na rynek, pomożemy we wprowadzeniu do oferty nowego produktu, skierujemy do Ciebie potencjalnych Klientów, podpowiemy jak uzyskać najlepszy zwrot z inwestycji.

Automatyka to nasza ulubiona kompetencja

JM elektronik współpracuje z wiodącymi, światowymi dostawcami komputerów przemysłowych i automatyki. Właśnie Industry IT zajmuje w naszej ofercie szczególne miejsce, gdyż widzimy wielki potencjał tej technologii dla Industry 4.0/ Industry IoT.

Znajomość wszystkich narzędzi stosowanych w automatyce – wszystkich warstw rozwiązań

Nasza przewaga konkurencyjna w dziedzinie automatyki polega na tym, że JM elektronik opanował kompetencje z zakresu wszystkich warstw – począwszy od urządzeń pomiarowych, kart I/O, poprzez mikrosterowniki, sterowniki i koncentratory, urządzenia komunikacji Ethernet, Profinet, Profibus, EtherCAT, CANBUS, MODBUS, CAN, MOD, HART, Gateways, Bramy, Switch, Routers, aż do komputerów przemysłowych, pamięci przemysłowych i przemysłowych systemów montażu. Do budowy rozwiązań Power Monitoring & Management Solution oparliśmy się na firmie ICP DAS gwarantującą swoją światową pozycją ciągły i przewidywalny rozwój, dostępność produktów w długiej perspektywie czasu i w skali ogólnoświatowej, konkurencyjność cenową.

Poszerzenie kontaktów i relacji w branży

Regularnie spotkasz nas na najważniejszych branżowych targach z dziedziny automatyki i komputerów przemysłowych. Spotkania i szkolenia organizowane przez JM elektronik dla swoich Klientów są nie tylko okazją do poszerzenia wiedzy, ale także do wymiany doświadczeń z innymi podmiotami w branży elektronicznej w Polsce. Jeśli jesteś Integratorem oferującym systemy SCADA/HMI możesz liczyć na to, że zarekomendujemy Cię firmom, które bezpośrednio zwróciłyby się do nas z zapytaniem o firmę wdrażającą kompleksowo Power Monitoring & Management Solution. Jeśli jesteś natomiast bezpośrednim użytkownikiem PMMS to możesz liczyć na nasze wsparcie i rekomendację firmy, do której mamy zaufanie.

Długotrwały związek

Zatrudniająca niemal 200 pracowników przy rocznych obrotach przekraczających 60 mln PLN, należąca do Międzynarodowej Grupy Dystrybutorów Ineltek spółka JM elektronik jest stabilnym podmiotem godnym zaufania, z którym warto planować przyszłość.

Poufność

Współpracujemy w oparciu o umowy o zachowaniu poufności NDA. Stosujemy w firmie wysokie standardy etyczne. Możesz być pewien, że powierzone nam tajemnice są dobrze strzeżone.

Jesteś mile widziany

Napisz, jeśli chcesz porady naszych inżynierów aplikacyjnych lub jesteś zainteresowany pracą w JM elektronik