+48 32 3396901 pmms@jm.pl

Czy zastanawiałeś się jak można zarobić na podwyżkach cen prądu?
Czy znasz firmy, które mają wysokie rachunki za prąd?
Czy jesteś gotowy poświęcić nieco czasu na pozyskanie nowych umiejętności?

Jeśli zadawałeś sobie powyższe pytania, to chcemy potwierdzić, że na podwyżkach cen prądu rzeczywiście można zarobić.

Ceny energii rosną, więc menedżerowie rozważają wdrożenie rozwiązań wspierających oszczędzanie prądu. Inwestycje w fotowoltaikę wymagają nakładów i liczonego w latach zwrotu z inwestycji. Z kolei zmiana operatora, aby wynegocjować niższe stawki, przypomina hazard. Jest trzecia droga, która polega na wdrożeniu rozwiązań monitorujących zużycie energii wewnątrz firmy po to, aby zidentyfikować i szczególnie nadzorować miejsca jej największego zużycia, eliminować najmniej efektywne odbiorniki energii, unikać przekroczenia przyznanych limitów mocy, wdrożyć scenariusze optymalizacji wykorzystania zasobów produkcyjnych, powiązać koszty zużycia energii z cenami produktów.

Oszczędności uzyskane w taki sposób w rachunkach za energię elektryczną mogą stać się źródłem Twoich zwiększonych przychodów. Większość menedżerów skłonna jest bowiem podzielić się uzyskanymi oszczędnościami.

Jeśli jesteś pracownikiem firmy, możesz, wdrażając system monitoringu zasilania, wzmocnić swoją pozycję w firmie, uzyskać podwyżkę i wysoko cenione na rynku pracy umiejętności.

Jeśli jesteś osobą prowadzącą działalność gospodarczą w dziedzinie automatyki, wdrażasz systemy HMI czy SCADA, możesz pozyskać nowe przychody od nowych Klientów.

Zachęcamy do zwrócenia uwagi na nowo oferowany w Polsce system PMMS (Power Monitoring & Management Solution) opracowany przez światowego producenta automatyki z Tajwanu: firmę ICP DAS, który jest sprawdzony w warunkach. ICP DAS od początku swojej działalności największą wagę przykłada do jakości i przystępności cenowej. Dzięki efektowi skali i sprzedaży PMMS na całym świecie, koszt punktu pomiarowego z przekładnikiem zaczyna się od zaledwie 50 USD. Przystępne ceny PMMS pozwalają na rekordowo szybki zwrot z inwestycji, dystansując dotychczasowych dostawców monitoringu zużycia energii w sektorze przemysłowym, także w średnich i małych przedsiębiorstwach.

Zachęcamy do zapoznania się z 12-minutowym filmem instruktażowym, na którym prezentowane jest uruchomienie rozwiązania PMMS. Prezentowany na filmie zestaw startowy umożliwia opanowanie wszystkich niezbędnych umiejętności do wdrożenia PMMS. Prezentowany zestaw startowy PMMS w cenie już od 800 USD złożony jest z pełnowartościowych elementów, przeznaczonych do późniejszego wykorzystania na hali produkcyjnej.